Kim jesteśmy? I jak możemy pomóc?
ikona

Szanowni Państwo !

W trosce o najwyższą jakość kontaktu oraz profesjonalizm – na stronie została dodana możliwość skontaktowania się z nami za pomocą usługi livechat !


Naszą organizację tworzą ludzie z poczuciem odpowiedzialności oraz dużym zaangażowaniem. W zespole pracuje grono specjalistów do spraw sprzedaży, jak i doświadczeni informatycy (głównie programiści). Celem naszej firmy jest zagwarantowanie Klientowi idealnego narzędzia pozwalającego mu dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców. Chcemy jak najbardziej uprościć komunikację pomiędzy potencjalnym klientem, a sprzedawcą. W obecnych czasach jest to bardzo potrzebne, ponieważ form reklamy jest bardzo dużo, a możliwość dotarcia bezpośrednio do odbiorcy jest na wagę złota.

Nasza firma bardzo szanuje sobie podstawowe wartości takie jak szczerość w relacjach pomiędzy nami, a naszym otoczeniem (klientami naszej firmy oraz osobami, które znajdują się w naszych bazach). Wartością nadrzędną jest ciężka praca na rzecz naszych usługobiorców. Staramy się dostarczać takich produktów i usług jakich Państwo potrzebują. Zaczynając od podstawowych usług takich jak dostarczenie bazy kontaktów poprzez wysyłkę wiadomości sms lub e –mail, skończywszy na dostarczeniu oprogramowania stworzonego specjalnie do potrzeb odbiorcy.